#1 2008-01-23 13:35:24

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Mindless Self Indulgence

Mindless Self Indulgence, powszechnie skracani do MSI lub Mindless (w Polsce również Majndlesi), są amerykańskim zespołem punkowym. Określają swoją muzykę jako "industrial jungle pussy punk". Chociaż zaliczani do punku, w ich twórczości wyczuwa się mocne wpływy techno, industrialu, electro i hip-hopu. MSI czerpie również z kultury wczesnych lat 80. Niektóre ich piosenki zawierają sample utworów hip-hopowych i rockowych z tych lat, jak również dźwięki, przypominające te, wydawane przez Atari. Nawet ich pierwszy album, Tight, został rzekomo zmiksowany na sprzęcie Atari. Jest to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie punkowej. Wokalista, co koncert, zakłada na siebie coraz to dziwniejsze stroje, szokując, a zarazem zachwycając wielu fanów. Zdania miłośników MSI są podzielone. Jedni uważają, że jest to kolejna forma zaistnienia, a inni z kolei sądzą, że jest to tylko forma ekspresji wokalisty.

Zespół znany jest z tego, że chyba żaden inny artysta nie mówi tak często i dobitnie o tym, że jest do kitu. MSI zdaje się wręcz cieszyć z okazywanej im nienawiści i pogardy, prezentowanej niekiedy przez widownię.

Członkowie zespołu
    * Wokal - Little Jimmy Urine- prawdziwe nazwisko James Euringer
    * Gitara - Steve, Righ?
    * Bass - Lyn-Z
    * Perkusja - Kitty

U nas są raczej znani z tego, że Lyn-Z wyszła za Gerarda W. xD Ale nie powiem, mają specyficzny styl.

Offline

 

#2 2008-01-23 17:17:14

Chloe

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-07
Posty: 50

Re: Mindless Self Indulgence

Nie słyszałam, ale posłucham.

Offline

 

#3 2008-04-23 15:54:41

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Mindless Self Indulgence

Pansy napisał:

U nas są raczej znani z tego, że Lyn-Z wyszła za Gerarda W.

Można tak powiedziec, bo gdyby nie ten ślub, to bym MSI nie poznała^^'.  Faktycznie nieźle mieszają style, ale lubię ich. Najbardziej "Shut Me Up",a teledysk do tego jest zaczepisty.Lyn-Z fajnie się wygina, a że mam zamiar zacząc grac na gitarze, również ją lubię xD


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#4 2008-04-23 18:14:36

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Re: Mindless Self Indulgence

O tak ja ostatnio mam na nich fazę. A słyszeliście (ile tu jest osób haha xD) ich nową płytę? Można ją przesłuchać na ich MajSpejsie http://www.myspace.com/mindlessselfindulgence najbardziej podoba mi się Never Wanted To Dance i Issues :)

Offline

 

#5 2008-05-03 20:37:47

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Mindless Self Indulgence

Nie słuchałam, bo tylko Shut Me Up w ucho mi wpadło, ale dzisiaj looknę i przesłucham;)

Ostatnio edytowany przez Mara (2008-05-03 20:38:05)


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
wodomierz cena wrocław swiatpostow e margonem busy Holandia