#1 2007-12-28 14:50:11

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

Panic! At The Disco

PANIC! At the Disco jest zespołem grającym muzykę art rock, pochodzącym z Las Vegas - Nevada, w skład którego wchodzą Brendon Urie, Ryan Ross , Spencer Smith i Jon Walker, który zastąpił Brenta Wilsona. Grupa zadebiutowała w 2005 roku albumem "A Fever You Can't Sweat Out", który sprzedał się w ilości 974 000 egzemplarzy i znalazł się na liście Billboard 200.
Nazwa zespołu wzięła się od tytułu utworu "Panic" grupy The Smiths.
Premiera teledysku pt. "I Write Sins Not Tragedies" miała miejsce w styczniu 2006r. Urie i Ross następnie gościnnie wystąpili w teledysku "A Little Less Sixteen Candles, A Little More "Touch Me"" zespołu Fall Out Boy. Urie użyczył również swojego głosu w piosence pt. " 7 Minutes in Heaven" wcześniej wspomnianego FOB. Panic! At The Disco zrobiło wrażenie na Peterze Wentzie, basiście zespołu Fall Out Boy , który zaproponował im współpracę i wydanie płyty w jego własnej wytwórni. Kolejnymi teledyskami P!ATD były : "But It's Better If You Do" , "Lying Is the Most Fun a Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off" , "Build God,Then We'll Talk".

Członkowie zespołu wystąpili również, wspólnie z The Dresden Dolls, w amatorskim wideoklipie do piosenki "Backstabber" (na końcu pojawia się utwór P!ATD "Build God, Then We'll Talk"). Teledysk ten został udostępniony tylko w internecie, na stronie YouTube.com.

Nowy album zespołu jest zapowiadany na 25 marca 2008 roku. Singiel z nowej płyty ma zaś pojawić się jeszcze w roku 2007.

W roku 2006 została wydana płyta pod tytułem "Strung Out On Panic! At The Disco" gdzie znajdują się wszystkie utwory z oryginalnej płyty zagrane na instrumentach smyczkowych i orkiestry dętej.

Sklad:
    * Brendon Urie – śpiew, gitara, keyboard
    * Ryan Ross – gitara, śpiew, teksty
    * Jon Walker – gitara basowa, śpiew
    * Spencer Smith – perkusja

Dyskografia
    * A Fever You Can't Sweat Out (2005)
    * Live Session EP (2006)
    * Panic! At The Disco Box Set DVD (2006/2007)

Offline

 

#2 2008-05-03 20:36:47

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: Panic! At The Disco

Jak dla mnie to wszystkie ich piosenki brzmią tak samo, a przy tym wokalista ma denerwujący głos. Ale lubię, fajne mają teledyski. Strasznie lubię "Nine In The Afternoon".


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Klinika medycyny estetycznej www.wielka-plyta.pl psychoterapia Piła samochód bocja wspaniała rozmnażanie