#1 2007-12-28 14:48:53

Pansy

Administrator

4355414
Skąd: Częstochowa
Zarejestrowany: 2007-12-21
Posty: 352
WWW

30 Seconds To Mars

30 Seconds to Mars - amerykański zespół rocka alternatywnego założony przez aktora i wokalistę Jareda Leto, szerzej znanego z filmu Requiem dla snu i jego brata Shannona. Grupa zaczynała jako mały rodzinny projekt. Sprawa jednak nabrała szybszego tempa, gdy do zespołu dołączył Matt Wachter. Problemem stało się znalezienie właściwego gitarzysty. W końcu znaleziono Tomo Miličevića.
Nazwa zespołu "30 Seconds To Mars" ma kojarzyć się z przestrzenią, kosmosem, a także ma wiele znaczeń przenośnych.

Obecni członkowie
    * Jared Leto - wokal, gitara (1998-)
    * Shannon Leto - perkusja (1998-)
    * Tomo Miličević - gitara (2003-)
    * Tim Kelleher - gitara basowa (2007-)

Byli członkowie
    * Matt Wachter - gitara basowa (2001-2007)
    * Solon Bixler - gitara (2001-2003)
    * Kevin Drake - gitara (2001)

Dyskografia
    * 30 Seconds to Mars (2002)
    * A Beautiful Lie (2005)

Offline

 

#2 2008-07-06 15:04:21

Mara

Moderator

2473604
Skąd: Ex-stolica
Zarejestrowany: 2008-04-22
Posty: 234

Re: 30 Seconds To Mars

Zespół całkiem,całkiem,chociaż piosenki szybko się nudzą.Kiedyś miałam świra na punkcie "The kill",teraz nie mogę słuchac -.-
Dziewczyny zachwycają się Jaredem,ja nie wiem,co one w nim takiego specjalnego widzą,jak dla mnie przeciętny xD


'Śmiejecie się ze mnie,że jestem inny,a ja śmieję się z was,że wszyscy jesteście tacy sami.'

Offline

 

#3 2008-07-16 17:41:31

Misiulka

Moderator

11794113
Skąd: Miśkolandia
Zarejestrowany: 2008-06-23
Posty: 322

Re: 30 Seconds To Mars

Ten zespół jest spok.Bardzo mi się podobaja ich piosenki.Ale zależy ktore xD

To jak już oddaje głos to jeszcze coś dodam o tym zespole.; ^^

Teledyski
30 Seconds to Mars
"The Struggle"
"Capricorn"
"Edge Of The Earth"
A Beautiful Lie
"Attack"
"The Kill"
"From Yesterday"
"A Beautiful Lie"


Historia
Zespół został założony w roku 1998 przez Jareda Leto i jego brata Shannona. Początkowo był on małym projektem rodzinnym. Później dołączył do nich basista Matt Wachter. Ostatecznie znaleziono także gitarzystę Tomo Miličević'a(poprzedni dwaj gitarzyści - Kevin Drake i Solon Bixler odeszli zanim zespół zaczął koncertować). W wywiadzie dla Virgin Records, zespół wyznał, że nazwa "30 Seconds To Mars" jest zaczerpnięta z artykułu profesora Harvardu, który twierdzi, że postęp jest tak duży, że jeszcze za naszego życia podróż na inne planety zajmie nam tylko kilkadziesiąt sekund.
Pierwszy album zespołu nazwany "30 Seconds To Mars", wyprodukowany przez Boba Ezrina został wydany w 2002 roku i sprzedał się w ok. 100,000 egzemplarzy. Ich drugi album "A Beautiful Lie" został wydany 30 sierpnia 2005 r. Został on wyprodukowany przez Josha Abrahama, który wcześniej współpracował m.in. z zespołami Linkin Park czy Velvet Revolver.
Ponieważ album "A Beautiful Lie" wyciekł do sieci pięć miesięcy przed datą jego wydania, zespół zdecydował się dodać do niego dwie dodatkowe piosenki: "Battle Of One" i "Hunter" (cover piosenki Björk). Dla promowania albumu zespół dołączył do dwunastu kopii tzw. "golden tickets"(złote bilety), których posiadacz miał zapewnione darmowe wejście na wszystkie koncerty 30 Seconds To Mars, a także wejście za kulisy.
31 sierpnia 2006 zespół dostał nagrodę stacji MTV2 za najlepszy teledysk ("The Kill"). "A Beautiful Lie" został sprzedany w liczbie miliona kopii i otrzymał status platynowej płyty.
W październiku zespół rozpoczął trasę koncertową sponsorowaną przez MTV2. 20 listopada odbyła się premiera teledysku "From Yesterday". Teledysk ten jest pierwszym amerykańskim teledyskiem nagranym w Chinach oraz najdroższym nagranym klipem do tej pory.
29 kwietnia 2007 na MTV Australia Video Music Awards, grupa odebrała dwie nagrody w kategoriach "Najlepszy rockowy teledysk" oraz "Teledysk roku" za "The Kill". Wiosną grupa wystąpiła na festiwalach Roskilde, Rock am Ring, Pinkpop oraz Download. Następnie zespół zaczął przygotowania do ich trzeciej płyty.
Tymczasem z zespołu odszedł basista Matt Wachter. Ktoś musiał zastąpić go na koncertach, więc tymczasowo do zespołu dołączył Tim Kelleher.
1 listopada 2007 zespół zdobył nagrodę MTV Europe Music Awards w kategorii "Najlepszy zespół rockowy". 21 grudnia grupa odebrała nagrodę w plebiscycie telewizji Fuse "Best Of 2007 Award" pokonując zespół Korn 7 milionami głosów.
30 stycznia 2008 pojawił się nowy teledysk do piosenki "A Beautiful Lie". Jest to pierwszy teledysk w historii nakręcony na Grenlandii.

Ostatnio edytowany przez Misiulka (2008-07-22 13:16:36)


Szczęście to jedyna wartość,która
się mnoży,jeśli się ją dzieli.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
twilight praca w drukarni nadzieja glejak grzejniki wrocław Skup laptopów warszawa